Leden 2009

Bill & spol od A-Z

29. ledna 2009 v 8:32 | kaTHika |  rozhovory


Album
Bill: "Naše první album se jmenuje 'Schrei' a jméno je program. Nahrávali jsme ho minulé léto v Hamburku a všichni jsme na naši první desku šíleně pyšní. V každém případě se tam pro každého něco najde, protože vedle opravdu cool rockových čísel se tam najdou dvě tři pěkné balady…"

Bill
Tom: "Bill už vlastně zpívá od sedmi let. Je jedno kde byl - zpíval všude. Ale na nervy nám s tím nejde. Jsme kapela a milujeme hudbu. Také po vystoupení si spolu ještě sedneme a můžeme o tom dlouhé hodiny diskutovat."

CD
Gustav: "Máme rozdílný hudební vkus. Mě se líbí hardrock a heavy metal jako je Metallica, Korn a System Of A Down. Tom rád poslouchá Hip-Hop. Ale jedno máme společné - Green Day nám připadají cool!"

Drums (bicí)
Gustav: "Na bicí hraju už od pěti let. Moje první bicí jsem dostal od mých rodičů, když jsem jako malý kluk často seděl pod stolem a bubnoval do hudby - tak mě můj otec přihlásil na hudební školu."

Erfolg (úspěch)
Georg: "Samozřejmě jsme doufal, že by jsme s naší hudbou mohli být úspěšní, ale že to bude tak rychle, jsme si nemysleli. Je to skvělý pocit, dostat se s prvním singlem rovnou na první místo v hitparádách a vidět, že se lidem líbí naše hudba."

Freundinnen (přítelkyně)
Bill: "Momentálně jsme všichni bohužel solo. Vztah by teď byl spíše těžký, jsme hodně na cestách a na přítelkyni zůstává málo času. Nicméně Tomovi, Georgovi a mě se líbí Olsenky a Gustavovi připadá cool Eva Langoria. "

Goldstatus (status zlata)
Gustav: "Náš první singl Durch den Monsun byl před pár týdny zveřejněn a už získal status zlata. A to znamená, že se prodalo víc jak 190.000 CD. Wow!"

Internet
Tom: "Hodně faktů, datumů a fotek je na našem webu www.tokiohotel.de. Jsme na cestách, máme Bill a já vždycky u sebe laptop. On má iBook od Apple a já Powerbook G4."

Japonsko
Bill: "V Japonsku, speciálně v Tokiu, bychom samozřejmě rádi jednou hráli. Vidíme náš název kapely jako oporu v této metropoli: Je vzrušující, velká a působivá - jako je to teď!"

Koncert
Bill: "Nedávno jsme hráli v Magdeburku na festivalu 'Stars For Free' před 75.000 diváky. Byl úžasný zážitek vidět, jak naši fanoušci reagují. Ale vlastně je jedno, před kolika lidmi hrajeme - prostě miluje, když můžeme naše songy hrát živě."

Lyrics (texty)
Bill: "Texty songů píšu společně s našim týmem producentů. Je to od songu ke songu dost rozdílné. Někdy existují dobré nápady, někdy celý text nebo melodie, ke které mě potom napadne text songu."

Magdeburk
Tom: "Georg a Gustav žijí v Magdeburku. Bill a já bydlíme v Loitsche u Magdeburku. Samozřejmě se tady moc toho nezažije jako ve velkoměstě, ale naše rodiny a přátelé jsou tady a těšíme se na to, když jedeme domů."

New York
Bill: "…je absolutní město snů pro nákupní turné. Protože obzvlášť mě se líbí zvláštní oblečení."

Oasis
Georg: "… je moje oblíbená kapela. Líbí se mi jejich song "Wonderwall". Kromě toho miluju party a rád tančím pozdě do noci."

Pizza
Gustav: "Pizza je nejoblíbenější jídlo kapely - je to jedno, jestli Margherita nebo Salami. Jak je to jen možné, chodíme často do pizzerie nebo do italské restaurace. Naše oblíbené pití je Red Bull!

Quengeln (trápení)
Bill: "… u nás není! Také když je to náročné, že máme na programu hodně termínů. Užíváme se každou minutu, kterou teď smíme zažít."

Richard
Gustav: "… se jmenuje moje kočka a Bruno můj pes. Také ostatní tři mají domácí zvířata, které jim na turné hodně scházejí. Tom a Bill mají kočku jménem Kazimír a psa Scottiho. Georgova kočka se jmenuje Garon a pes Moritz."

Schrei (křič)
Bill: "Schrei není jenom jméno našeho debutového alba, který se momentálně nejvíce očekává jako druhý singl. K tomu je to náš absolutně oblíbený favorit na live vystoupeních. To platí jak pro fanoušky, tak i pro nás. U tohoto songu to můžeme na podiu pořádně rozjet!"

Tom
Bill: "Tom hraje na kytaru od sedmi let - a to docela dobře. Říká, že nejlépe umí uvařit špagety. Kromě toho je malá noční kočka a chutnají mu kyselé věci. Tom je se svými 173 cm menší než já. Já mám 177 cm."

Unzertrennlich… (nerozluční)
Gustav: ".. jsme my čtyři kluci. Hrajeme spolu víc než pět let a zažili jsme spolu hodně věcí. Dneska jsme opravdoví přátelé a známe dobře toho druhého - a auswendig.

Vorbilder (vzory)
Gustav: "Vzor kapely neexistuje. Ale moje velké přání je, udělat jednou společné Jam-Session s bubeníkem Metallicy, Larsem Ulrichem."

Wünsche (přání)
Georg: "Do budoucna se přejeme hrát živě tolik, jak je to jen možné. Největší by bylo vlastní turné, které už je také v plánu. Přesné termíny ale ještě nejsou."

X-Trem
Tom: "Úspěch Tokio Hotel přišel pro hodně lidí jaksi přes noc. Ale už jsme na tom léta pracovali. To, co se teď děje, je pro nás extrémní zkušenost. Těšíme se na tolik skvělých fanoušků."

Yeah!!
Gustav: "Tom a Bill májí narozeniny 1.9., já 8.září. Všichni jsme dostali PlayStationy - na čas do tourbusu! Yeah!"

Zwillinge (dvojčata)
Bill: "Tom a já jsme jednovaječná dvojčata. Teď máme úplně rozdílné styly. Ve školce jsme ale naši podobu často využívali, abychom zmátli vychovatelky."


Tokio Hotel pracují na „temných“ písních pro další album

29. ledna 2009 v 8:29 | kaTHika |  rozhovory


Producenti z Matrixu mluví o své práci s nadcházejícím albem, které se objeví na jaře.
Je to již nějakou dobu, kdy produkční trio známé jako Matrix pracovalo na tak očekávaném albu. Ale toto jaro se to změní, když Tokio Hotel vydají svoje nadcházející anglické album, po průlomovém Scream. Prozatím neznámé album bude mít jako své co-producenty popové skladatele/producenty nejlépe známé za svoji spolupráci s Avril Lavigne, Christinou Aguilerou, Britney Spears a Korn.
"Jsme uprostřed práce s Tokio Hotel," Matrix členka Lauren Christy řekla v úterý. "Udělali jsme šest písní pro to album a miluji hlas zpěváka a to, že hrají sami na nástroje. Jsou opravdová kapela a jsou temní. Jsou tou skoro-perfektní, úžasně-vypadající kapelou, ale s muzikou, která je velmi temná."
Prozatím Christy řekla, že německá kapela dávala dohromady písně na dvou různých místech v Los Angeles studiích společně s Matrix a se svým vlastním týmem během posledních měsíců, s mixem, které obsahuje silné chorály písní a hodně kytarovým zvukem.
Následně Matrix producent Scott Spock řekl, že tohle období bylo to nejvzrušujícím a nejvíce užitým obdobím jeho kariéry. "Pracovali jsme s tolika artisty a když se dostaneme do místnosti, kde se odehrává magie...všechno je zábava," řekl, když srovnával práci s Lavigne a Kornem. "To samé je to ale i s Tokio Hotel. Jsou opravdu talentovaní a umí psát a hrát a jsou něčím opravdovým."
Spock řekl, že si nemůže vzpomenout na dobu, kdy pracoval se zpěvákem, který by měl tolik hvězdné kvality jako zpěvák Bill Kaulitz. "Hudební byznys teď opravdu potřebuje Tokio Hotel," řekl Spock. "Obnovují obrázek toho, co má být opravdovým rockem. Jejich písně jsou něčím velkým a něco takového se dalo zažít i za éry Depeche Mode. Nezní to jako nic jiného, co je teď venku. Lidi nechtějí slyšet samé umělé věci. Chtějí něco opravdového."
Christy dodala, "Kapela si je vědoma toho, čím jsou, a když je interpret silný, tak ho nemůžete strhnout a zničit ho a zajistit, aby to znělo, jako když není. Tihle kluci jsou si velmi jistí s tím, co chtějí."
Něco takhle silného dává snadnější práci klukům, kteří se snaží získat trochu amerického rockové stylu pro svůj zvuk, Spock řekl, který již pracoval i s velkými celosvětovými hvězdami. "Společná práce mezi námi byla něco skvělého," řekl. "A myslím, že album bude skvělé díky tomu. Za deset let se zajisté podívám zpátky a řeknu si 'Wow, pracoval jsem s Tokio Hotel!'"
Christy řekla, že Tokio Hotel přišli do Matrixu s tím, že se jim velmi líbili balady, které spolu napsali pro Avril Lavigne (I'm with you), stejně jako jejich spolupráce s Korn.
"Líbí se jim ten smutný tón v písni a jsou tím dojati," řekla na adresu Lavigne.
"Taky se jim líbí Korni, ale řekli 'Nedělali bychom to, ale je to velmi dobré." Prozatím Matrix spolupracoval na všech písních pro TH album, v současnosti Scott řekl, že na nové album spolupracovali na šesti.
Album se očekává v pozdním jaře, podle Christy. Mluvčí za TH společnost nebyl zastižen. "Jejich důvěra je známa přesně tím, čím jsou a co dělají, ukazují jak jsou mladí a úžasní," řekl Spock. "Rozhodně přináší temnou stránku do pop písně, ne jako Lamb of God nahrávka s rockovými ovlivněními, které poslouchá tolik dětí a dokonce i pár dospělých."
Kromě TH alba, Christy řekla, že Matrix právě taky pracují se zpěvákem z Kornu Jonathanem Davidem a jeho solovém albu, na albu "iCarly" od Mirandy Cosgrove, dalším albu od Ashley Tisdale a soundtracku k "Fame".Super Teen 4/2009

29. ledna 2009 v 8:19 | kaTHika |  scanyHotel photoshoots

29. ledna 2009 v 8:13 | kaTHika |  shootings

Tom a Bill s fans

29. ledna 2009 v 8:12 | kaTHika |  backstage

EMA 08 animka Billa

22. ledna 2009 v 8:43 | kaTHika |  awatary

Billishek

22. ledna 2009 v 8:42 | kaTHika |  Bill Kaulitz
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Od Tejiinky

22. ledna 2009 v 8:14 | kaTHika

TH

17. ledna 2009 v 15:40 | kaTHika |  Tokio Hotel


Cleveland (11.08.2008) HQ

17. ledna 2009 v 15:30 | kaTHika |  concerts


Nemčina a Tokio Hotel

17. ledna 2009 v 15:27 | kaTHika |  zaujimavosti
(c) Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
Klaus Dieter Lehmann, prezident Goethe Institutu oznamuje, že světový zájem o němčinu se hlavně pohybuje mezi mladými lidmi. Často pro jednoduchý důvod: Teenageři z Francie, Izraele nebo Japonska chtějí vědět o čem zpívají Tokio Hotel.
source (c) nn-online

Quelle- Billova vesta

17. ledna 2009 v 15:26 | kaTHika |  zaujimavosti
Jistě si všichni pamatujete na tuhle Billovu vestu. (a pokud ne, tak se seznamte :D) Teď sem ji viděla na stránkách Quelle, takže kdyby se někomu líbila (haha :D), můžete si ji koupit ;) .. a to tady za 999,-. Jinak, nebojte se, samozřejmě je to dámská :D:D Mě se nelíbí, ale třeba se najde někdo opačného názoru :D Prostě viva la chlupatý věci :D
HyperLinkHyperLinkHyperLink

Dlhá pauza

17. ledna 2009 v 15:24 | kaTHika |  zaujimavosti
Taky Vás už tak nudí, že o TH dlouho není nic novýho? Jistě, je dobře, že si TH udělali přestávku, protože ji opravdu potřebovali a ještě pořád potřebují.. Byli neustále v jednom kole, pořád samé koncerty, rozhovory, focení,.. A teď mají konečně volno.


Je to ode mě možná sobecký, že už si přeju, aby se TH zas objevili, aby už byly novinky.. nový singl a později i nové album, účast na nějakých předávání cen (třeba to Echo zní slibně) a potom, hodně hodně později, taky celosvětové turné (a jestli nepřijedou k nám, tak..! :D). Jen, že mě ta neaktivita už celkem unavuje.. Sice se občas objeví něco novýho, ale většinou, abych byla aktivní aspoň já, Vám sem dávám starý věci - snažím se většinou ty, co jsem ještě neviděla (no, vlastně pořád jsou to věci, co jsem neviděla nebo co tu nejsou :D) - ale i přesto se Vás musím zeptat, jestli Vám to nevadí, že se takhle vracím ke starším věcem x) Určitě je to ale lepší, než aby to tady stálo, než se TH zase rozjedou :D Vlastně jsem se na takovou delší přestávku těšila, protože jsem si říkala, že i tady na blogu bude taková menší přestávka a já to všechno na chvíli hodim za hlavu.. jenže to prostě nedokážu ;D Bez blogu nevydržím ani pár dní x)
Bude to trvat možná dýl, než všichni čekali.. Vážně jsem nevěřila, že TH budou schopní dát si na takovou dobu přestávku, protože jsou neuvěřitelní workoholici. Ale jsem za ni ráda, protože kdoví, jak by to dopadlo, kdyby ještě chvíli byli v tom tempu, v jakém byli do prosince. Takže.. určitě sem vděčná za to, že mají dlouhou pauzu, ale vždycky existuje nějaký 'ale'.. prostě se už těším na chvíli, kdy budou TH odpočinutí, plní nové síly a my budeme mít spoustu novinek ;)S Mikulášom

17. ledna 2009 v 15:20 | kaTHika |  Tokio Hotel


Gimik č.01 (De)

17. ledna 2009 v 15:13 | kaTHika |  scany